Biz kimiz? Hakkımızda

Hakkımızda Stüdyo Neco

2015 yılında İstanbul-Pendik’te kurulan Stüdyo Neco, 25 yıllık fotoğrafçılık tecrübesi ile imzasını attığı Fotoğraf Albümleri ve Sinematik Video Klip projeleri ile çok kısa sürede düğün fotoğrafçılığı sektöründe aranan isim olmayı başardı.

“En büyük motivasyonumuz aşkınızın heyecanı!” mottosu ile hareket eden Stüdyo Neco‘nun ekibinde her projenin özel bir tasarımcısı vardır. Her proje için yapım öncesi, yapı aşaması ve yapım sonrasını kapsayan titiz bir süreç başlar. Bu süreç hakkında detaylı bilgi almak için Sık Sorulan Sorulara buradan ulaşabilirsiniz. 

Markanın kurucusu Necmi Kadırgan’ın sizlere bir mesajı var:

“Stüdyo Neco’yu kurarken çok net bir çizgiye sahiptim: Ne olursa olsun Stüdyo Neco’dan kalitesiz iş çıkmayacak! Bugün benimle aynı hassas çizgiye sahip ekibim ile sayısız eşsiz projeye imza attık. Bizde her projenin özel bir tasarımcısı vardır. Her proje ciddi bir toplantı sonrası onaylanır. İstanbul’da düğün sektöründe önde gelen fotoğrafçı olmaktan ve bütçe dostu ekstra esnek paketlerimizle her çiftimize hitap etmekten gurur duyuyorum!”

Çiftlerimiz ne dedi? Müşteri Yorumları

Geri Yukarı
Close Zoom